Разом до перемоги!

Для всіх нас настали складні часи, коли ми прокидаємося від вибухів чи виття сирен. Кожен українець відчуває тугу від того, що коїться навколо, однак не згинається під тяжкими викликами.
 
Компанія Сайфер через благодійний фонд “Повернись живим” перерахувала кошти на допомогу Збройним силам України, окремо підтримали Збройні сили України співробітники особисто.
 
Крім того, з перших днів повномасштабної військової агресії, співробітники компанії приймають активну участь у забезпеченні безперебійної і безпечної роботи своїх клієнтів.
 
Паралельно з цим вживаються заходи, щодо забезпечення безперебійної роботи інфраструктури компанії та її співробітників згідно плану безперервного функціонування компанії. Співробітники, які залишили власні домівки, перемістилися до місць, де можуть ефективно і безпечно виконувати свої обов'язки.
 
Однак, ми мріємо та сподіваємось, що найближчим часом ми всі повернемося до наших домівок, зберемося родинами та відсвяткуємо нашу Перемогу.
 
Для всіх наших клієнтів та партнерів ми залишаємося на зв'язку, вдячні їм за підтримку.
 
Віримо в наших захисників!
 
#cipher #stopwar #stopwarinukraine

НОВИНИ


2022-06-03
Щодо подовження терміну дії експертного висновку на засіб КЗІ
Детальніше

2022-05-27
21 квітня зареєстровано законопроект № 7309 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прав суб'єктів господарювання у сфері електронних довірчих послуг"
Детальніше

2022-05-27
12 травня Верховна Рада України ухвалила Постанову, яка запровадила прийняття за основу Проекту Закону, що вносить редагування до українських законодавчих актів у сфері електронних довірчих послуг (ЕДП).
Детальніше

2022-05-25
Внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг"
Детальніше

2022-03-01
Разом до перемоги!
Детальніше

ПРОДУКТИ


Бібліотеки «Шифр+» v 2.1
Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр+» v 2.1 реалізований у вигляді набору бібліотек криптографічних функцій для різних апаратних платформ та операційних систем.

Шифр-HSM
Мережний криптографічний модуль «Шифр-HSM» (далі МКМ «Шифр-HSM» або HSM) призначений для захищеної генерації, надійного зберігання та використання ключів у швидких криптографічних перетвореннях.

Шифр-Х.509
Система криптографічного захисту інформації «Шифр-Х.509» (СКЗІ «Шифр-Х.509») призначена для створення інфраструктури відкритих ключів, забезпечення послугами електронного підпису органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій будь-якої форми власності, а також фізичних осіб.

Персональний сервіс довірчих послуг
Персональний сервіс довірчих послуг (далі Сервіс) розроблений з урахуванням необхідного якісного рішення проблеми заміни Java-аплетів. Відмова від Java-аплетів обмовлена тим, що компоненти web-застосувань для роботи з електронним підписом та для взаємодії з браузером використовували вразливий з точки зору безпеки інтерфейс NPAPI.

Шифр-VPN
Система криптографічного захисту каналів зв'язку «Шифр-VPN» програмний чи програмно-апаратний комплекс, який ґрунтується на протоколі OpenVPN з підтримкою SSL/TLS, для забезпечення конфіденційності при передачі даних в комп’ютерних мережах.