Головна

Компанія «Сайфер» працює на ринку України з 1995 року в області захисту інформації та банківських технологій.
Основними напрямками діяльності є захист інформаційних систем організації, платіжних систем банків, а також впровадження та супроводження систем віддаленого банківського обслуговування Клієнт-банк, Інтернет-банкінг, Web-банкінг.
Враховуючи необхідність виконання юридично значущих дій клієнтів та співробітників організації, пропонується здійснювати обмін електроними документами з кваліфікованим електронним підписом (КЕП), використовуючи web-клієнт Шифр-CaaS (безкоштовно) - https://cryptocenter.cipher.kiev.ua/
Чи впровадити у власне програмне забезпечення - https://caas.cipher.com.ua/
 
Основні напрямки діяльності:
 • Розробка систем криптографічного захисту інформації сімейства Шифр:
  • Розробка систем криптографічного захисту інформації (СКЗІ).
  • Надання послуг з впровадження та супроводженню СКЗІ.
  • Надання послуг з побудови центрів сертифікації ключів (ЦСК).
  • Надання послуг з супроводження процедури реєстрації та акредитації ЦСК.
  • Інтеграція систем криптографічного захисту інформації з автоматизованими банківськими системами (АБС).
 • Розробка хмарних технологій для створення та перевірки електронного підпису, зашифрування та розшифрування даних.
Науковий та інженерний потенціал компанії представлений:
 • 3 кандидати технічних наук в області захисту інформації.
 • 6 спеціалістів з досвідом роботи в області захисту інформації більше 15 років.
 • Більше 100 наукових публікацій з профільних напрямків.
Ведеться активне співробітництво з відомими розробниками автоматизованих систем та навчальними закладами.
Ліцензії:
Рішення та продукти компанії «Сайфер» успішно впровадженні у більше ніж у 50-ти банках та інших державних та приватних установах.

НОВИНИ


2022-06-03
Щодо подовження терміну дії експертного висновку на засіб КЗІ
Детальніше

2022-05-27
21 квітня зареєстровано законопроект № 7309 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прав суб'єктів господарювання у сфері електронних довірчих послуг"
Детальніше

2022-05-27
12 травня Верховна Рада України ухвалила Постанову, яка запровадила прийняття за основу Проекту Закону, що вносить редагування до українських законодавчих актів у сфері електронних довірчих послуг (ЕДП).
Детальніше

2022-05-25
Внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг"
Детальніше

2022-03-01
Разом до перемоги!
Детальніше

ПРОДУКТИ


Бібліотеки «Шифр+» v 2.1
Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр+» v 2.1 реалізований у вигляді набору бібліотек криптографічних функцій для різних апаратних платформ та операційних систем.

Шифр-HSM
Мережний криптографічний модуль «Шифр-HSM» (далі МКМ «Шифр-HSM» або HSM) призначений для захищеної генерації, надійного зберігання та використання ключів у швидких криптографічних перетвореннях.

Шифр-Х.509
Система криптографічного захисту інформації «Шифр-Х.509» (СКЗІ «Шифр-Х.509») призначена для створення інфраструктури відкритих ключів, забезпечення послугами електронного підпису органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій будь-якої форми власності, а також фізичних осіб.

Персональний сервіс довірчих послуг
Персональний сервіс довірчих послуг (далі Сервіс) розроблений з урахуванням необхідного якісного рішення проблеми заміни Java-аплетів. Відмова від Java-аплетів обмовлена тим, що компоненти web-застосувань для роботи з електронним підписом та для взаємодії з браузером використовували вразливий з точки зору безпеки інтерфейс NPAPI.

Шифр-VPN
Система криптографічного захисту каналів зв'язку «Шифр-VPN» програмний чи програмно-апаратний комплекс, який ґрунтується на протоколі OpenVPN з підтримкою SSL/TLS, для забезпечення конфіденційності при передачі даних в комп’ютерних мережах.