Участь компанії «САЙФЕР ПРО» у ETSI Plugtests 2023

Компанія «САЙФЕР ПРО» прийняла online участь у ETSI Plugtests 2023, який проводиться під егідою Європейської комісії. В цьому заході приймають участь розробники засобів криптографічного захисту зі всієї Європи та розробники Європейських стандартів у сфері криптографічного захисту криптографічного захисту.
 
Під час проходження ETSI Plugtests 2023 розробники публікують кваліфіковані підписи створені за допомогою інструментів власної розробки та перевіряють кваліфіковані підписи створені засобами інших розробників. така співпраця дозволяє протестувати інструменти створення та перевірки кваліфікованого електронного підпису власної розробки, познайомитись із іншими розробниками та задати питання безпосередньо розробниками стандартів ETSI, щодо неоднозначності певних формулювань. Серед учасників були представники європейських кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, які входять до довірчого списку держав-членів ЄС (на основі TS 119 612 і TS 119 615). 
 
Метою проведення тестування є перевірка сумісності форматів і контейнерів кваліфікованих електронних підписів AdES до рівня LTA та можливостей перевірки підписів рівня LTA учасників, для виявлення можливих проблем, під час перевірки і трактування результатів перевірки електронних підписів. Перевірка здійснювалася за допомогою сервісу розробки компанії Сайфер.
 
Формати та контейнери підписів AdES, які брали участь в перевірці:
  • XAdES : підпис XML (EN 319 132-1/-2 та ETSI TS 103 171)
  • PAdES : підпис PDF (EN 319 142-1/-2 та ETSI TS 103 172)
  • CAdES : підпис CMS (EN 319 122-1/-2 та ETSI TS 103 173)
  • ASiC : асоційований контейнер підпису (EN 319 162-1/-2 та ETSI TS 103 174)
  • JAdES : підпис JSON (TS 119 182-1)
  • Включення механізмів Evidence Record Syntax (ERS) у CAdES (TS 119 122-3)
  • Включення механізмів Evidence Record Syntax (ERS) у XAdES (TS 119 132-3)
За результатами активної співпраці, компания Сайфер отримала сертифікат про участь у ETSI Plugtests 2023.
 

НОВИНИ


2024-01-01
Отримано експертний висновок на Програмний комплекс криптографічного захисту мережевих з'єднань «Шифр-VPN» версії 2
Детальніше

2023-12-29
Привітання групи компаній Сайфер з Новим роком.
Детальніше

2023-12-22
Компанія «САЙФЕР ПРО» прийняла online участь у ETSI Plugtests 2023, який проводиться під егідою Європейської комісії. В цьому заході приймають участь розробники засобів криптографічного захисту зі всієї Європи та розробники Європейських стандартів у сфері криптографічного захисту криптографічного захисту.
Детальніше

2023-11-24
До Довірчого списку внесено кваліфіковані сертифікати Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг органів прокуратури України
Детальніше

2023-11-23
Сервіс, який дозволяє перевіряти електронні підписи, які сформовані КНЕДПами Європейського Союзу.
Детальніше

ПРОДУКТИ


Бібліотеки «Шифр+» v 2.1
Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр+» v 2.1 реалізований у вигляді набору бібліотек криптографічних функцій для різних апаратних платформ та операційних систем.

Шифр-HSM
Мережний криптографічний модуль «Шифр-HSM» (далі МКМ «Шифр-HSM» або HSM) призначений для захищеної генерації, надійного зберігання та використання ключів у швидких криптографічних перетвореннях.

Шифр-Х.509
Система криптографічного захисту інформації «Шифр-Х.509» (СКЗІ «Шифр-Х.509») призначена для створення інфраструктури відкритих ключів, забезпечення послугами електронного підпису органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій будь-якої форми власності, а також фізичних осіб.

Персональний сервіс довірчих послуг
Персональний сервіс довірчих послуг (далі Сервіс) розроблений з урахуванням необхідного якісного рішення проблеми заміни Java-аплетів. Відмова від Java-аплетів обмовлена тим, що компоненти web-застосувань для роботи з електронним підписом та для взаємодії з браузером використовували вразливий з точки зору безпеки інтерфейс NPAPI.

Шифр-VPN
Система криптографічного захисту каналів зв'язку «Шифр-VPN» програмний чи програмно-апаратний комплекс, який ґрунтується на протоколі OpenVPN з підтримкою SSL/TLS, для забезпечення конфіденційності при передачі даних в комп’ютерних мережах.