Участь компанії «САЙФЕР ПРО» у ETSI Plugtests 2023

Компанія «САЙФЕР ПРО» прийняла online участь у ETSI Plugtests 2023, який проводиться під егідою Європейської комісії. В цьому заході приймають участь розробники засобів криптографічного захисту зі всієї Європи та розробники Європейських стандартів у сфері криптографічного захисту криптографічного захисту.
 
Під час проходження ETSI Plugtests 2023 розробники публікують кваліфіковані підписи створені за допомогою інструментів власної розробки та перевіряють кваліфіковані підписи створені засобами інших розробників. така співпраця дозволяє протестувати інструменти створення та перевірки кваліфікованого електронного підпису власної розробки, познайомитись із іншими розробниками та задати питання безпосередньо розробниками стандартів ETSI, щодо неоднозначності певних формулювань. Серед учасників були представники європейських кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, які входять до довірчого списку держав-членів ЄС (на основі TS 119 612 і TS 119 615). 
 
Метою проведення тестування є перевірка сумісності форматів і контейнерів кваліфікованих електронних підписів AdES до рівня LTA та можливостей перевірки підписів рівня LTA учасників, для виявлення можливих проблем, під час перевірки і трактування результатів перевірки електронних підписів. Перевірка здійснювалася за допомогою сервісу розробки компанії Сайфер
Формати та контейнери підписів AdES, які брали участь в перевірці:
  • XAdES : підпис XML (EN 319 132-1/-2 та ETSI TS 103 171)
  • PAdES : підпис PDF (EN 319 142-1/-2 та ETSI TS 103 172)
  • CAdES : підпис CMS (EN 319 122-1/-2 та ETSI TS 103 173)
  • ASiC : асоційований контейнер підпису (EN 319 162-1/-2 та ETSI TS 103 174)
  • JAdES : підпис JSON (TS 119 182-1)
  • Включення механізмів Evidence Record Syntax (ERS) у CAdES (TS 119 122-3)
  • Включення механізмів Evidence Record Syntax (ERS) у XAdES (TS 119 132-3)
За результатами активної співпраці, компания Сайфер отримала сертифікат про участь у ETSI Plugtests 2023.
 

NEWS


2024-04-03
НТУ «ХПІ» висловив подяку ТОВ «Сайфер ІТ» за допомогу у впровадженні загальноуніверситетського Центру сертифікації ключів та облаштуванні навчальних класів кафедри кібербезпеки різного роду програмного забезпечення та меблями.
More

2024-03-29
З'явилася можливість віддаленої ідентифікації користувача для генерації ключа у "хмарі" за допомогою фотофіксації.
More

2024-03-28
Отримати ключ у ВПР Сайфер від КНЕДП АТ "Банк Альянс" легко та швидко
More

2024-03-25
З'явилася підтримка в ІІТ Користувач мережного криптомодуля Сайфер Шифр-HSM
More

2024-01-01
Отримано експертний висновок на Програмний комплекс криптографічного захисту мережевих з'єднань «Шифр-VPN» версії 2
More

PRODUCTS


Cipher+ v 2.1
Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр+» v 2.1 реалізований у вигляді набору бібліотек криптографічних функцій для різних апаратних платформ та операційних систем.

Cipher-HSM
Мережний криптографічний модуль «Шифр-HSM» призначений для захищеної генерації, надійного зберігання та використання ключів у швидких криптографічних перетвореннях. Для взаємодії користувачів з МКМ «Шифр-HSM» використовуються мережні протоколи транспортного рівня.

Cipher-Х.509
Система криптографічного захисту інформації «Шифр-Х.509» (СКЗІ «Шифр-Х.509») призначена для створення інфраструктури відкритих ключів, забезпечення послугами електронного підпису органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій будь-якої форми власності, а також фізичних осіб.

Personal Trust Service
Персональний сервіс довірчих послуг (далі Сервіс) розроблений з урахуванням необхідного якісного рішення проблеми заміни Java-аплетів. Відмова від Java-аплетів обмовлена тим, що компоненти web-застосувань для роботи з електронним підписом та для взаємодії з браузером використовували вразливий з точки зору безпеки інтерфейс NPAPI.

Cipher-VPN
Cryptographic information protection system "Cipher-VPN" is a software or hardware-software complex, based on the OpenVPN protocol with SSL/TLS support, to ensure privacy transmitting data on computer networks.