ТОВ "САЙФЕР ПРО" було включено до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр у співпраці з ключовими організаційними партнерами оголосив результати свого щорічного аналізу, спрямованого на визначення найнадійніших та пріоритетних підприємств для співпраці. Серед яких ТОВ "САЙФЕР ПРО" було включено до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг.
 
Організація була проаналізована за різними параметрами, включаючи фінансові показники та якість послуг, що надаються. Після проведення експертної оцінки компанія була відзначена за свою надійність і привабливість для інвестицій, що відкриває нові перспективи для співпраці та можливості для інвестування.
 
Окрім цього, ТОВ "САЙФЕР ПРО" було рекомендовано для участі у програмі "Вибір споживача 2023", що є ще одним підтвердженням високої якості продуктів та послуг.
 
Представники компанії висловлюють вдячність за визнання та продовжуватимуть забезпечувати своїх клієнтів і партнерів найвищою якістю, надійністю своїх товарів та послуг.
 

НОВИНИ


2024-07-18
Отримано експертний висновок на Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр-JCSP Extender»
Детальніше

2024-06-05
Отримано грамоту від Державної прикордонної служби України.
Детальніше

2024-06-03
ТОВ "САЙФЕР ПРО" було розглянуто серед діючих компаній галузі (КВЕД 62.01) та інших підприємств в регіоні м. Київ. За результатами фінансово-економічного аналізу організація внесена до Реєстру кращих постачальників товарів і послуг.
Детальніше

2024-05-29
Продовжуємо співпрацю з Національним технічним університетом "Харківський політехничіний інститут" та кафедрою кібербезпеки.
Детальніше

2024-05-29
Згідно з вимогами Національного банку України (НБУ), всі фінансові установи мають подавати звітність використовуючи ключ за алгоритмом ECDSA.
Детальніше

ПРОДУКТИ


Бібліотеки «Шифр+» v 2.1
Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр+» v 2.1 реалізований у вигляді набору бібліотек криптографічних функцій для різних апаратних платформ та операційних систем.

Шифр-HSM
Мережний криптографічний модуль «Шифр-HSM» (далі МКМ «Шифр-HSM» або HSM) призначений для захищеної генерації, надійного зберігання та використання ключів у швидких криптографічних перетвореннях.

Шифр-Х.509
Система криптографічного захисту інформації «Шифр-Х.509» (СКЗІ «Шифр-Х.509») призначена для створення інфраструктури відкритих ключів, забезпечення послугами електронного підпису органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій будь-якої форми власності, а також фізичних осіб.

Персональний сервіс довірчих послуг
Персональний сервіс довірчих послуг (далі Сервіс) розроблений з урахуванням необхідного якісного рішення проблеми заміни Java-аплетів. Відмова від Java-аплетів обмовлена тим, що компоненти web-застосувань для роботи з електронним підписом та для взаємодії з браузером використовували вразливий з точки зору безпеки інтерфейс NPAPI.

Шифр-VPN
Система криптографічного захисту каналів зв'язку «Шифр-VPN» програмний чи програмно-апаратний комплекс, який ґрунтується на протоколі OpenVPN з підтримкою SSL/TLS, для забезпечення конфіденційності при передачі даних в комп’ютерних мережах.