Головна › Новини › Стати користувачем хмарного ключа стане простіше, завдяки КНЕДП АБ «УКРГАЗБАНК»
Стати користувачем хмарного ключа стане простіше, завдяки КНЕДП АБ «УКРГАЗБАНК»
Раді Вам повідомити, що у застосунку "ЕКО БАНК", з'явилася можливість віддаленої ідентифікації користувача для генерації ключа у "хмарі" за допомогою фотофіксації.
Тобто, якщо Ви відкрили рахунок в застосунку "ЕКО БАНК" через ДІЮ, то Вам не треба проходити особисто ідентифікацію в Банку для подальшого отримання хмарного ключа, достатньо через застосунок "ЕКО БАНК" здійснити фотофіксацію та отримати одразу ключ, який готовий для роботи. Це займе не більше кількох хвилин, тим паче, що це абсолютно безкоштовно!
З 1 січня 2025 року ціни на підписку на сервіс Сайфер Шифр-CaaS зростуть. Це важливе рішення пов'язане з необхідністю підтримки та розвитку інфраструктури, щоб забезпечити для Вас найкраще обслуговування. Детальніше
2024-10-02
Наша команда отримала подяку від Сил спеціальних операцій Збройних Сил України за надану допомогу та підтримку. Детальніше
2024-09-12
Отримано експертний висновок на Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр-JCSP Extender» з доповненням пункту 29 Детальніше
Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр+» v 2.1 реалізований у вигляді набору бібліотек криптографічних функцій для різних апаратних платформ та операційних систем.
Мережний криптографічний модуль «Шифр-HSM» (далі МКМ «Шифр-HSM» або HSM) призначений для захищеної генерації, надійного зберігання та використання ключів у швидких криптографічних перетвореннях.
Система криптографічного захисту інформації «Шифр-Х.509» (СКЗІ «Шифр-Х.509») призначена для створення інфраструктури відкритих ключів, забезпечення послугами електронного підпису органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій будь-якої форми власності, а також фізичних осіб.
Персональний сервіс довірчих послуг (далі Сервіс) розроблений з урахуванням необхідного якісного рішення проблеми заміни Java-аплетів. Відмова від Java-аплетів обмовлена тим, що компоненти web-застосувань для роботи з електронним підписом та для взаємодії з браузером використовували вразливий з точки зору безпеки інтерфейс NPAPI.
Система криптографічного захисту каналів зв'язку «Шифр-VPN» програмний чи програмно-апаратний комплекс, який ґрунтується на протоколі OpenVPN з підтримкою SSL/TLS, для забезпечення конфіденційності при передачі даних в комп’ютерних мережах.