Стати користувачем хмарного ключа стане простіше, завдяки КНЕДП АБ «УКРГАЗБАНК»

Раді Вам повідомити, що у застосунку "ЕКО БАНК", з'явилася можливість віддаленої ідентифікації користувача для генерації ключа у "хмарі" за допомогою фотофіксації.
Тобто, якщо Ви відкрили рахунок в застосунку "ЕКО БАНК" через ДІЮ, то Вам не треба проходити особисто ідентифікацію в Банку для подальшого отримання хмарного ключа, достатньо через застосунок "ЕКО БАНК" здійснити фотофіксацію та отримати одразу ключ, який готовий для роботи. Це займе не більше кількох хвилин, тим паче, що це абсолютно безкоштовно!
 
Нагадаємо, що користувачі особистих ключів в хмарному сховищі від КНЕДП АБ «УКРГАЗБАНК» можуть здійснювати підписання документів на будь-якому ресурсі, де є можливість здійснити автентифікацію через Інтегровану систему електронної ідентифікації ID.GOV.UA.

Для того, щоб скористатися ключем Вам треба:

  • Обрати "Підписати файл за допомогою Електронного підпису"
  • Обрати "Зчитати ключ" - "Хмарний" - "Укргазбанк - хмарний підпис «EcoSign»"
  • Відкрити "Скан QR-код" на вкладці "Головна" та зчитати QR-код
  • Вказати правильний PIN-код на мобільному пристрої в застосунку "ЕКО БАНК"
  • Отримати інформацію про підписанта та натиснути "Далі"
  • Обрати параметри для підписання та завантажити документ для підпису
  • Натиснути "Підписати" та повторно відкрити "Скан QR-код" на вкладці "Головна" в застосунку "ЕКО БАНК" та зчитати QR-код
  • Вказати правильний PIN-код на мобільному пристрої в застосунку "ЕКО БАНК"
  • Отримати підписаний документ та протокол перевірки кваліфікованого електронного підпису

NEWS


2024-04-03
НТУ «ХПІ» висловив подяку ТОВ «Сайфер ІТ» за допомогу у впровадженні загальноуніверситетського Центру сертифікації ключів та облаштуванні навчальних класів кафедри кібербезпеки різного роду програмного забезпечення та меблями.
More

2024-03-29
З'явилася можливість віддаленої ідентифікації користувача для генерації ключа у "хмарі" за допомогою фотофіксації.
More

2024-03-28
Отримати ключ у ВПР Сайфер від КНЕДП АТ "Банк Альянс" легко та швидко
More

2024-03-25
З'явилася підтримка в ІІТ Користувач мережного криптомодуля Сайфер Шифр-HSM
More

2024-01-01
Отримано експертний висновок на Програмний комплекс криптографічного захисту мережевих з'єднань «Шифр-VPN» версії 2
More

PRODUCTS


Cipher+ v 2.1
Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр+» v 2.1 реалізований у вигляді набору бібліотек криптографічних функцій для різних апаратних платформ та операційних систем.

Cipher-HSM
Мережний криптографічний модуль «Шифр-HSM» призначений для захищеної генерації, надійного зберігання та використання ключів у швидких криптографічних перетвореннях. Для взаємодії користувачів з МКМ «Шифр-HSM» використовуються мережні протоколи транспортного рівня.

Cipher-Х.509
Система криптографічного захисту інформації «Шифр-Х.509» (СКЗІ «Шифр-Х.509») призначена для створення інфраструктури відкритих ключів, забезпечення послугами електронного підпису органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій будь-якої форми власності, а також фізичних осіб.

Personal Trust Service
Персональний сервіс довірчих послуг (далі Сервіс) розроблений з урахуванням необхідного якісного рішення проблеми заміни Java-аплетів. Відмова від Java-аплетів обмовлена тим, що компоненти web-застосувань для роботи з електронним підписом та для взаємодії з браузером використовували вразливий з точки зору безпеки інтерфейс NPAPI.

Cipher-VPN
Cryptographic information protection system "Cipher-VPN" is a software or hardware-software complex, based on the OpenVPN protocol with SSL/TLS support, to ensure privacy transmitting data on computer networks.