ВПР Сайфер пропонує отримати ключ для подачі звітності в НБУ

Згідно з вимогами Національного банку України (НБУ), всі фінансові установи мають подавати звітність використовуючи ключ за алгоритмом ECDSA. 
 
Не всі Кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг (КНЕДП) мають можливість сформувати ключ за алгоримтом ECDSA, однак КНЕДП АТ "БАНК АЛЬЯНС", готовий забезпечити фінансові установи та інші організації необхідним ключем для подачі звітності. Це крок у напрямку забезпечення високого рівня безпеки та захисту даних.
 
Ключі можуть бути згенеровані як у файловий контейнер, так і на захищений носій чи у хмарному сервісі. Обери кращий варіант для своєї установи та звертайся до нас.
 
Деталі для отримання ключа у віддаленому пункті реєстрації (ВПР) Сайфер можна отримати тут.

НОВИНИ


2024-10-02
Наша команда отримала подяку від Сил спеціальних операцій Збройних Сил України за надану допомогу та підтримку.
Детальніше

2024-09-12
Отримано експертний висновок на Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр-JCSP Extender» з доповненням пункту 29
Детальніше

2024-08-22
Раді повідомити, що завершився важливий конкурс з розробки криптоалгоритмів, які забезпечать безпеку даних у постквантовій епоху. У рамках цього конкурсу були представлені нові алгоритми для підписів, направленого шифрування та вироблення загального секрету.
Детальніше

2024-07-18
Отримано експертний висновок на Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр-JCSP Extender»
Детальніше

2024-06-05
Отримано грамоту від Державної прикордонної служби України.
Детальніше

ПРОДУКТИ


Бібліотеки «Шифр+» v 2.1
Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр+» v 2.1 реалізований у вигляді набору бібліотек криптографічних функцій для різних апаратних платформ та операційних систем.

Шифр-HSM
Мережний криптографічний модуль «Шифр-HSM» (далі МКМ «Шифр-HSM» або HSM) призначений для захищеної генерації, надійного зберігання та використання ключів у швидких криптографічних перетвореннях.

Шифр-Х.509
Система криптографічного захисту інформації «Шифр-Х.509» (СКЗІ «Шифр-Х.509») призначена для створення інфраструктури відкритих ключів, забезпечення послугами електронного підпису органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій будь-якої форми власності, а також фізичних осіб.

Персональний сервіс довірчих послуг
Персональний сервіс довірчих послуг (далі Сервіс) розроблений з урахуванням необхідного якісного рішення проблеми заміни Java-аплетів. Відмова від Java-аплетів обмовлена тим, що компоненти web-застосувань для роботи з електронним підписом та для взаємодії з браузером використовували вразливий з точки зору безпеки інтерфейс NPAPI.

Шифр-VPN
Система криптографічного захисту каналів зв'язку «Шифр-VPN» програмний чи програмно-апаратний комплекс, який ґрунтується на протоколі OpenVPN з підтримкою SSL/TLS, для забезпечення конфіденційності при передачі даних в комп’ютерних мережах.