Нові стандарти криптографічного захисту інформації

В 2014 році в Україні були прийняті нові стандарти криптографічного захисту інформації:
  • ДСТУ 7564:2014 «Криптографічний захист інформації. Функція хешування» (введен в действие с 01 апреля 2015 года).
  • ДСТУ 7624:2014 «Криптографічний захист інформації. Алгоритм симетричного блокового перетворення» (вводится в действие с 01 июля 2015 года).
Криптографічні перетворення, які використовуються в нових алгоритмах, відповідають сучасним вимогам відносно рівня криптографічної стійкості та швидкодії.
Компанія «Сайфер» роводить роботи з реалізації нових стандартів криптографічного захисту інформації та впровадження їх у своїх продуктах. Слід зауважити, що співробітники компанії приймали активну участь в обновореннях нових стандартів, в рамках роботи семінару «Нові національні криптографічні алгоритми та їх використання» на ХVІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека інформції в інформаційно-телекомунікаційних системах» (25-28 травня 2015 року). Розглядаються правові аспекти використання криптографічних алгоритмів в інфраструктурі відкритих ключів, а також основні властивості нових національних стандартів.

НОВИНИ


2024-04-03
НТУ «ХПІ» висловив подяку ТОВ «Сайфер ІТ» за допомогу у впровадженні загальноуніверситетського Центру сертифікації ключів та облаштуванні навчальних класів кафедри кібербезпеки різного роду програмного забезпечення та меблями.
Детальніше

2024-03-29
З'явилася можливість віддаленої ідентифікації користувача для генерації ключа у "хмарі" за допомогою фотофіксації.
Детальніше

2024-03-28
Отримати ключ у ВПР Сайфер від КНЕДП АТ "Банк Альянс" легко та швидко
Детальніше

2024-03-25
З'явилася підтримка в ІІТ Користувач мережного криптомодуля Сайфер Шифр-HSM
Детальніше

2024-01-01
Отримано експертний висновок на Програмний комплекс криптографічного захисту мережевих з'єднань «Шифр-VPN» версії 2
Детальніше

ПРОДУКТИ


Бібліотеки «Шифр+» v 2.1
Програмний комплекс криптографічних перетворень «Шифр+» v 2.1 реалізований у вигляді набору бібліотек криптографічних функцій для різних апаратних платформ та операційних систем.

Шифр-HSM
Мережний криптографічний модуль «Шифр-HSM» (далі МКМ «Шифр-HSM» або HSM) призначений для захищеної генерації, надійного зберігання та використання ключів у швидких криптографічних перетвореннях.

Шифр-Х.509
Система криптографічного захисту інформації «Шифр-Х.509» (СКЗІ «Шифр-Х.509») призначена для створення інфраструктури відкритих ключів, забезпечення послугами електронного підпису органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій будь-якої форми власності, а також фізичних осіб.

Персональний сервіс довірчих послуг
Персональний сервіс довірчих послуг (далі Сервіс) розроблений з урахуванням необхідного якісного рішення проблеми заміни Java-аплетів. Відмова від Java-аплетів обмовлена тим, що компоненти web-застосувань для роботи з електронним підписом та для взаємодії з браузером використовували вразливий з точки зору безпеки інтерфейс NPAPI.

Шифр-VPN
Система криптографічного захисту каналів зв'язку «Шифр-VPN» програмний чи програмно-апаратний комплекс, який ґрунтується на протоколі OpenVPN з підтримкою SSL/TLS, для забезпечення конфіденційності при передачі даних в комп’ютерних мережах.